top of page

Ресторан Noma отримав третю зірку Michelin

Цього року «Путівник Мішлена» для північних країн (The Michelin Guide Nordic Countries 2021) був віртуальним, а вручення нагород відбувалося в прямому ефірі зі Ставангера (Норвегія), на YouTube, а також на телебаченні в Матканален. Найголовніша новина: Noma нарешті отримав три зірки!


Noma, без сумніву, один з найбільш новаторських та інноваційних ресторанів у світі, і французька кулінарна Біблія нарешті визнала його як тризірковий ресторан, та відмітила шеф-кухаря Рене Рендзеппі та усю команду.


Найбільш шанований ресторан Норвегії, Maaemo, увійшов у путівник Мішлена з двома зірками у 2012 році та отримав три зірки у 2016 році. Шеф-кухар Есбен Холмбо Банг закрив свій ресторан наприкінці грудня та відкрив Maaemo 2.0 через кілька місяців. Мішлен вирішив вилучити ресторан із путівника минулого року, але знов повернув заклад у путівник з трьома зірками.


Також один з найстаріших ресторанів Копенгагена був оновлений з однієї зірки до двох - це Kong Hans Kælder.


А однією зіркою був нагороджений один з найкращих нових ресторанів Данії - Lyst in Vejle, який розташований всього за дві години від Копенгагена. Меню ресторану складається в основному з морепродуктів, і екологічність є його основним фокусом. Усі інгредієнти до страв вирощують та ловлять у радіусі 100 миль.

Kommentare


bottom of page