268.jpg
3.png

Євген Пластун: «Обслуговування гостей починається, коли гість переступив поріг закладу...»

«...але не закінчується з його виходом із ресторану».


Значущість сервісу важко переоцінити. Якщо запропонувати людям два ресторани зі схожим концептом, однаковою кухнею, гарним дизайном — вони повернуться туди, де відчували себе «бажаними», тобто «вирішальне слово» залишається за хорошим сервісом. Про те, як досягти того, щоб гість відчув турботу про себе саме у вашому ресторані Restorator.ua дізнавався у Євгена Пластуна — операційного консультанта мережі ресторанів First Line Group, тренера по сервісу й комунікації.


Євген Пластун, операційний консультант First Line Group

— Євгене, зараз можна почути таке формулювання, як «сервіс у нових умовах». Які корективи внесла пандемія у ресторанний сервіс?

— Підвищення норм безпеки. Звісно, у нас на кухні й до пандемії працювали в рукавичках, тому персоналу довелося звикати лише до масок.


Активно почав розвиватися сервіс доставки. Ресторатори направили зусилля на зручність та комфорт в отриманні замовлення.


Коли пандемія тільки починалася для наших закладів доставка була чимось новим, тому ми всі зусилля спрямували на її розвиток.

До першого локдауну ми не могли дозволити собі займатися цим сегментом, потужність кухні б не витримала, адже наші ресторани користуються хорошим попитом у гостей. Але ми зуміли швидко створити свою службу доставки, підписали договори з усіма операторами доставки їжі, але потім внесли корективи, і зараз співпрацюємо лише з одним.

— Наразі ресторани й доставка працюють паралельно чи після відкриття ресторану вона втратила актуальність?

— Звісно, коли ресторан відкривається й починає працювати у звичайному режимі, то рівень доставки знижується. Тому що гість хоче прийти до ресторану, отримати смачні страви, хороший сервіс, відчути атмосферу.


— Про заклади мережі ресторанів First Line Group багато хороших відгуків, окрім смачних страв гості відзначають хороший сервіс. У чому його особливість, може є якісь «фішки», що стануть у нагоді іншим закладам?