top of page

Київські заклади Samna та DOT Coffee Station #1 відзначені премією Global Excellence Awards 2021

IIDA — Асоціація Комерційного Дизайну Інтер'єрів оголосила переможців премії Global Excellence Awards 2021 в 15 категоріях. Мета конкурсу — відзначити досконалі, оригінальні та креативні проєкти дизайну інтер’єру та архітектури інтер’єру зі всього світу.


Цього разу до списку переможців потрапили два заклади зі столиці України — ресторан Samna та DOT Coffee Station #1. Дизайн обох ресторанів створений студією YOD Group.

Ресторан Samna переміг в категорії Restaurants, Lounges, & Bars.


Samna – ресторан сучасної близькосхідної кухні в баченні шеф-кухаря Меїра Адоні. Ізраїльський шеф запустив ресторани в Тель-Авіві (Blue Sky), Нью-Йорку (Nur), Берліні (Layla) та Барселоні (Silan), а тепер став шефом першого закладу в Києві з власниками IAMTHE (The Burger, The Burger Mexico, The Bar, The Cake) і Sho.Dot Coffee Station — кав'ярня на вулиці Басейній, навпроти Бессарабського ринку. Заклад відкрили співзасновники мережі кав’ярень Takava Coffee-Buffet Ервін Меметов і Сеіт-Бекір Сулейманов.
Найхарактерніші особливості кав’ярні – барна стійка з 200-річного дуба, оголена цегла та елементи піксель-арту на стінах.
Повний список лауреатів читайте за посиланням.

Фото: Андрій Безуглов


Реклама

368-3715 (1).jpg
36512 (1).jpg
bottom of page