top of page

Оновлення від McDonald’s, голограми Клопотенка, українське пиво на честь «Євробачення»: дайджест

Традиційно підготували для вас добірку найважливіших новин місяця.

McDonald’s оновлює рецепт бургерів та тестує Cold Brew

McDonald’s розпочав масштабну реорганізацію компанії. Паралельно з цим компанія продовжує впроваджувати стратегію модернізації. Серед нових кроків – оновлення рецептур найбільш популярних бургерів: більш м’які булочки, більш розплавлений сир (для цього змінюють налаштування грилів), невелика зміна в етапах складання бургеру (додавання цибулі до м’яса на грилі), збільшення кількості соусу. Також компанія тестує два холодні літні напої: Cold Brew та Marble Cold Brew.Новини McDonald’s для України: заклади мережі відновили роботу в Дніпрі, а в Одесі запрацювали на доставку. За попередній рік компанія в Україні отримала 2,042 млрд грн чистих збитків.


KFC остаточно пішли з Росії

Американська компанія Yum! Brands, яка володіє брендом KFC, оголосила про остаточний вихід з ринку росії. На місці KFC відкриваються заклади під назвою Rostic’s.Пивоварня Beck’s Brewery випустила пиво для тих, кому за 70

Це частина кампанії по боротьбі з ейджизмом. Цікавий факт: пиво має більш терпкий та виразник смак, аби компенсувати втрату смакової чутливості у людей похилого віку.

Ресторан TERRA у Львові,HAY BOUTIQUE HOTEL AND SPA в Буковелі та «Пивний простір» увійшли до фіналу премії Hospitality Design Awards

Виноробня Князя Трубецького змінює назву на Stoic Winery


Виноробня Князя Трубецького на Херсонщині змінює назву на Stoic Winery, а також планує відновлення лабораторії, виноградників та готельно-ресторанного комплексу, які зазнали руйнувань під час російської окупації.

Новий український ресторан у Вашингтоні


Дмитро Марценюк, екс шеф-кухар культового ресторану Veselka у Нью-Йорку, відкрив український ресторан RUTA у Вашингтоні.

Голограма Євгена Клопотенка буде розповідати світу про українські страви

Проєкт Beer Together об’єднує пивоварів Ліверпуля та України на честь "Євробачення"

Вісім пар незалежних пивоварень спільно зварять сорти пива, що будуть доступні впродовж усього перебігу пісенного конкурсу Євробачення у пивоварнях і певних закладах Ліверпуля. Від нового унікального стилю - українського голден елю - до бельгійського бланша, серед цих сортів знайдеться пиво на будь-який смак.


Спільнота "Ресторатор" завдяки вебінару Всеволода Поліщука зібрала понад 12 000 гривень на закупівлю оптичного обладнання для піхоти 47 бригади.


Благодійні вебінари від "Ресторатора", записи яких варто придбати

Важливі матеріали квітня, які варто прочитати


bottom of page