top of page

Інтернет-магазини Apach і Hurakan для HoReCa запрацювали в Україні й дарують знижку покупцям

В Україні офіційно почали свою роботу інтернет-магазини італійського ресторанного обладнання Apach і китайської торгової марки Hurakan.


Бренд Apach пропонує італійську техніку за приємними цінами для ресторанів та барів. Повний модельний ряд Apach представлений на сайті www.apach.com.ua. На сьогодні асортимент налічує понад 250 моделей холодильного, теплового, посудомийного, електромеханічного та барного обладнання для професійної кухні. Крім великого вибору професійного обладнання, клієнтам доступні послуги проектування кухні ресторану і обслуговування в авторизованому сервісному центрі. Усі товари можна замовити з доставкою в будь-яке місто України. На все обладнання надається гарантія 12 місяців з дня його покупки або з дня запуску, якщо він здійснювався фахівцями компанії.

Торгова марка Hurakan позиціонує себе як бренд китайського обладнання №1 в Україні. Інтернет-магазин доступний за посиланням www.hurakan.shop. Техніка Hurakan відома у всьому світі чудовим співвідношенням ціни і якості продукції, а лінійка налічує теплове, холодильне, механічне, барне, упаковочне обладнання. Компанія займає 30% ринку поставок обладнання HoReCa. Hurakan безпосередньо співпрацює з 10 великими фабриками Китаю, а продукція імпортується без участі будь-яких посередників. Українські клієнти тепер можуть не тільки купувати її в офіційному інтернет-магазині, але і отримувати професійне сервісне обслуговування.

З нагоди відкриття цих двох торгових онлайн-майданчиків, до 1 серпня 2020 року для покупців діють акційні промокоди. При купівлі обладнання Apach діє промокод PIZZA, кодове слово для марки Hurakan – ПАНДА. Їх потрібно вказати в коментарі до замовлення, після чого клієнтам запропонують додаткову знижку.

Opmerkingen


bottom of page