top of page

Джин цитрус, фруктовий бренді і спайсер «Опіум». У Львові запустили сучасний бренд алкоголю

Засновники львівської «Вуйко Сем Винокурні» запустили сучасний бренд алкоголю SPICER. Це — один з перших в Україні брендів міцного алкоголю, який має власне виробництво спирту. Та перший і єдиний, хто використовує інноваційний метод холодної дистиляції. 

Бренд випускає настоянки, джини, лікери, вершкові лікери, о де ві та спайсери — авторські напої. Як виготовляють напої Spicer?Під час виготовлення Spicer використовує складні технології:  • Для джинів та о де ві (фруктові бренді) — метод холодної дистиляції. Це коли знижують температуру дистиляції спирту зі звичайних 83° до 26-38 °С.    • Для лікерів, спайсерів та настоянок — мацерацію. Тобто всі напої настоюють 14–30 днів виключно на натуральних інгредієнтах: свіжих фруктах, ягодах, спеціях, насінні, квітах та травах.


Завдяки цьому напої Spicer виходять кришталево чистими, розкриваються приємним фруктовим ароматом і не мають присмаку спирту. А ще після них не болить голова.  
Лінійка


Загалом лінійка бренду складається з понад 20 напоїв. Серед них: квітковий джин, маковий спайсер, малиновий вершковий лікер, цитрусовий спайсер, настоянка «TOM YUM».

Кожен напій ідеально підходить як для коктейлів, так і для самостійного вживання. Де придбати?


Наразі Spicer продає напої на сайті та в інстаграмі. 


У майбутньому спробувати спайсери та наливки бренду можна буде у фірмовому шоу-ромі з баром та дегустаційною залою. Comments


bottom of page