268.jpg
3.png

У Києві за участю Віктора Ляшко презентували проект вакцинації персоналу у ресторанах

30 вересня Українська ресторанна асоціація представила Міністру охорони здоров’я Віктору Ляшко, начальнику управління Держпродспоживслужби Києва Олегу Рубану та рестораторам України проект «100%. У цьому закладі безпечно».Презентація відбулася у рамках Відкритих безкоштовних консультацій з питань податкового й управлінського обліку та юридичних питань, які організувала для представників ресторанного бізнесу Українська ресторанна асоціація [прим.ред.– УРА].


«Очевидно, що ми живемо з вами у непростий час: як для країни в цілому, так і небувало важкий для ресторанної індустрії. Ми пройшли довгий важкий шлях із 17 березня 2020 року, коли нас закрили на перший локдаун. І зараз знаходимося біля чергового порогу – вакцинації персоналу. Якщо ми його пройдемо гідно та правильно, ми зможемо продовжити і далі працювати та тішити гостей», – такими словами відкрив зустріч Сергій Трахачов, Президент УРА.


Ідея проекту «100%. У цьому закладі безпечно» полягає у тому, що кожний ресторан України, персонал якого повністю пройшов вакцинацію, може маркувати свій заклад спеціальною позначкою із логотипом Міністерства охорони здоров’я та логотипом, власне, ресторану. Це підвищить довіру до закладу, а також конкурентно виділить його серед інших.Автор проекту член наглядової ради УРА Тетяна Авраменко (ресторани FENIX та VERANDA) розповіла про свою ідею, а також поділилася власним досвідом 100% вакцинації персоналу:


«Кожному ресторатору хочеться працювати безпечно, щоб гості не боялися до нас приходити. Якщо ви вакцинували персонал свого ресторану і хочете повідомити про це своїм гостям – про це потрібно говорити.


У логотипі нашої ініціативи присутній логотип Міністерства охорони здоров’я і ми хочемо попросити дозвіл викори