top of page

Бон Джові провів віртуальну дегустацію розе та концерт

Американський рокер Джон Бон Джові провів безкоштовну віртуальну дегустацію свого південно-французького рожевого вина Hampton Water і акустичний концерт.

Подія почалася з ‘virtual happy hour’ та дегустації вин, організованої Live Nation. Перед дегустацією шанувальники на сторінці бренду у Facebook надсилали запитання до співака та його сина Джессі Бонджові – співвласника Hampton Water.


Ті, хто хотів продегустувати розе одночасно зі співаком, переглядаючи прямий ефір, отримали знижку 10% на пляшки Hampton Water на Wine.com за спеціальним промокодом. При цьому 1 долар США з кожної покупки буде пожертвувано шеф-кухарю Хосе Андресу (World Central Kitchen), який допомагає нагодувати громади, що потребують підтримки під час пандемії.

"Ми пишаємось тим, що знаходились на передовій під час всієї пандемії, годуючи тих, хто потребує, в наших ресторанах громади штату Нью-Джерсі та в Long Island Food.


Це природне продовження спільної роботи з моїм сином та Hampton Water на благо World Central Kitchen», - сказав Бон Джові.


«Коли почалася пандемія, і люди всієї країни боролися, ми знали, що потрібно допомогти», - додав Джессі Бонджові.


Після дегустації та відповідей на питання почався акустичний концерт.


Нагадаємо: на початку 2018 року Джон та Джессі почали співпрацю з виноробом Джерардом Бертрантом, щоб створити розкішне розе. Вино натхненне їхніми спогадами про те, як вони пили розе біля басейну під час канікул. Спочатку вино називали Diving into Hampton Water, але згодом назву скоротили до Hampton Water.

Поєднання Grenache, Cinsault і Mourvèdre, що складає Hampton Water, Джерард Бертран описує як "свіже і живе вино з характерною мінеральністю». Перший вінтаж 2017 року витримувався два місяці у французькому дубі, увійшов до Top 100 Wine Spectator у 2018 році.


Comments


bottom of page