top of page

Виручка з продажу вина на онлайн-аукціоні Christie’s склала понад 2 мільйони доларів

Виручка з продажу вина на онлайн-аукціоні Christie’s склала понад 2 мільйони доларів. Це найбільший показник, якого досягла компанія в сфері електронної комерції на сьогодні.


Департамент вин у Нью-Йорку оголосив, що виручка з продажу колекції Benjamin Ichinose, що відбувся 16–31 липня, становила 2,3 мільйони доларів США, що на 200% перевищує передпродажну оцінку та є найбільшим онлайн-продажем, який проводив аукціон з того часу, як запустив свій електронний аукціон кілька років тому.


У число перших лотів входили старі вінтажі Бордо і Бургундії, Jeroboamof 1970 Romanée-Conti (75 000 доларів); 6 пляшок Cuvée Vieilles Vignes Musigny1971 року від Comtede Vogüé (43 750 доларів), магнум Château Mouton Rothschild 1929 року та 2 пляшки Haut-Brion 1929 року. Крім того, серед лотів – пляшки кларета від Lafite, Cosd'Estournel, Petrus, Ausone і Burgundy's Armand Rousseau (Chambertin) 1961 року, Mouton Rothschild 1973 року та 6 магнумів Bollinger R.D 1961 року.


В колекції були також пляшки кращих шампанських, каліфорнійських, німецьких і кріплених португальських вин.


Кріс Манро, голова департаменту, зазначив: «Ця колекція – рідкісна можливість придбати чудові вина, і наші клієнти відгукнулися з ентузіазмом. Вдало оформлені, куплені під суворим керівництвом імпортерів і виробників у надзвичайно знаючого і улюбленого колекціонера (мається на увазі колекціонер Benjamin Ichinose – прим.ред.). Ми раді повідомити, що майже кожна пляшка з цієї бездоганної колекції знайшла новий дім».


«Високі результати, в тому числі ряд світових рекордних цін, засвідчених в цьому продажу, демонструють можливість платформи Christie Online демонструвати важливі колекції якомога ширшій світовій аудиторії. Цей приголомшливий результат продажу – данина поваги одному з найбільших колекціонерів винного світу».


Comments


bottom of page