top of page

Морган Фрімен представив потужну рекламу, щоб врятувати постраждалі від пандемії ресторани

Коаліція незалежних ресторанів скористалась одним із найбільш впізнаваних голосів в сфері розваг, щоб привернути увагу Америки та допомогти висвітлити темну реальність того, що поставлено на карту в барах та ресторанах після пандемії COVID-19.


Лауреат премії «Оскар» Морган Фрімен у новому рекламному ролику, випущеному на IRC в понеділок, закликає допомогти Конгресу та громадськості, оскільки ресторани «знаходяться на грані вимирання».


У відеоролику, знятому компанією Intuitive Content, що належить шефу, володарю премії «Еммі» Ендрю Циммерну, детально показано, як пандемія непропорційно знищила незалежні бари та ресторани.


Реклама починається із звуків, які зазвичай лунають у ресторанах – сміх, дзвін келихів, голоси кухарів, музика. Ці звуки поєднуються із зображеннями ресторанів, які зачинилися під час зупинки роботи ресторанної сфери в країні через коронавірус.


Протягом 58-секундного кліпу Фріман розповідає про 16 мільйонів людей, що працювали у незалежних ресторанах, та говорить про те, що сьогодні ці люди стикаються з невизначеністю щодо роботи, оскільки пандемія триває вже шостий місяць.


«Криза COVID-19 загрожує закриттям 85% незалежних ресторанів – 16 мільйонів людей ризикують втратити роботу, (а також) непропорційно впливає на кольорових людей та одиноких матерів», - говорить Фріман. «Кожна четверта людина, яка втратила роботу під час пандемії, є працівником ресторану».


«Без вашої допомоги наші улюблені місця назавжди зникнуть», - продовжує Фріман та закликає глядачів «сказати Конгресу прийняти Закон про ресторани зараз».


Останнє публічне звернення до Конгресу опубліковано після того, як H.R. 7197 the RESTAURANTS Actof 2020 набирає обертів як в Палаті США, так і в Сенаті.


Згідно цього закону, має бути створений фонд (Restaurant Revitalization Fund) з коштами в розмірі 120 мільярдів доларів «для надання структурованої допомоги закладам харчування та барам» до кінця року. Ці кошти також надаватимуть пріоритетні дотації маргіналізованим та недостатньо представленим громадам та підприємствам, які заробляють менше 1,5 млн доларів на рік.


Понад 165 членів Конгресу виступили співавторами законопроєкту, який врешті-решт захистить 16 мільйонів людей, що працюють у незалежних ресторанах.


«Ресторани втратили більше робочих місць і доходів, ніж будь-який інший сектор, через COVID-19», - написав сенатор Вікер у своєму Twitter.


Шеф-кухарі та представники індустрії громадського харчування неодноразово закликали уряд допомогти та підтримати малий бізнес. Багато шефів поділилися новою рекламою у своїх соціальних мережах та отримали велику підтримку спільноти.


Співавтори законопроєкту разом із оглядачами продовольства, авторами кулінарних книг та низкою партнерів зі сфери харчової промисловості також поділилися відео, щоб залучити людей до вступу в коаліцію на saverestaurants.com, а також повідомити представників держави та попросити підтримки.


Після того, як особа заповнить графу «місце проживання», автоматична підказка заповнить форму листа, яка буде відправлена представникам цього суб'єкта.


«500 000 незалежних ресторанів та 11 мільйонів робочих місць можуть зникнути назавжди, якщо не отримають цієї підтримки», - йдеться у повідомленні. «На відміну від більшості підприємств, які можуть продовжити працювати, ресторанам по всій країні заборонено відновлювати роботу, і вони матимуть обмеження на пропускну спроможність, коли відкриються. Для того, щоб ресторани знову обслуговували громади та допомагали відновити економіку, їм потрібна критична підтримка з боку федерального уряду ".


Реклама із Фріменомбуде демонструватися протягом тижня в Інтернеті та в ефірі по всій країні.

Нові дані консультантів з ресторанного господарства AaronAllen&Associates зазначають, що кожен третій ресторан в Америці може назавжди закритися в 2020 році:


«Цього року 231 000 з приблизно 660 000 закладів в країні, вірогідно, закриються. Це призведе до припинення стабільного зростання галузі, і вперше за два десятиліття кількість американських ресторанів не зростатиме. Економічні показники демонструють, що ресторани вже втратили мільйони робочих місць цього року».

Comments


bottom of page