top of page

Доставка дронами, рослинне сало та українські фіналісти Restaurant & Bar Design Awards: дайджест

Традиційно підготували для вас добірку важливих світових та українських новин, пов'язаних з ресторанним бізнесом.

СВІТ


Walmart почав співпрацю з компанією Wing, яка використовує дрони для доставки товарів. Перший магазин, який запустить цей сервіс у тестовому режимі, буде розташований у Фріско, Техас. Він має охопити 60 000 додаткових домогосподарств.Пивоварня Радегаст вперше створила пиво, використовуючи воду, видобуту з повітря, завдяки інноваційній технології, розробленій спільно з чеськими ученими. Це пиво, Radegast Futur, має високий рівень гіркоти (60 IBUs) та низький рівень алкоголю (5,3%). Це пиво в обмеженій кількості буде продаватися на фестивалях та у соціальних мережах.Dunkin' представив алкогольні версії своїх популярних напоїв - Dunkin’ Spiked Iced Coffees і Iced Teas. Ці напої мають 5-6% алкоголю і доступні в деяких штатах США, мають вісім смаків і створені на основі популярних смаків кави і чаю від Dunkin'.Чат-бот буде запитувати користувачів про їхній бюджет та вподобання в їжі, а потім допомагатиме їм оформити замовлення. Наразі невідомо, коли Uber планує запустити чат-бота публічно.DoorDash розробляє чат-бота зі штучним інтелектом, який допомагатиме ресторанам приймати замовлення по телефону та надавати рекомендації клієнтам. Цей проєкт є відповіддю на запит від клієнтів, що звикли робити замовлення не через додаток, а по-старому - подзвонивши по телефону.

Очікується, що це допоможе ресторанам охопити ту частину замовлень, які раніше залишалися необоробленими.Компанія Tesla отримала дозвіл на будівництво закладу і автокінотеатру Supercharger в Вест-Голлівуді, що включатиме 32 стоянки для Supercharger, ресторан і два екрани для автокінотеатру. Цей комплекс дозволить власникам Tesla заряджати свої електрокари і проводити час у ресторані та переглядати відео під час заряджання авто.
Компанія The Better Butchers має плани вивести вирощене в лабораторії м'ясо на канадський ринок та вже провела переговори з регулювальними органами. Засновник Мітчелл Скотт прагне вирішити екологічні, етичні та споживчі проблеми через штучно культивоване м'ясо та планує відкрити таку фабрику у Ванкувері в 2024 році.Nestlé проводить тестування роботизованих кіосків для приготування DiGiorno піци у різних місцях, включаючи гуртожитки та аеропорти. Після успішних результатів пілотних проєктів, компанія розглядає можливість розгортання кіосків в інших місцях, таких як студентські містечка та магазини товарів для дому. Перші клієнти оцінили високу якість та доступну ціну DiGiorno піци, такі результати можуть сприяти подальшому розширенню програми.УкраїнаУ Києві розпочалося будівництво першого в Україні Дому Рональда МакДональда в Охматдиті, де створять умови кращі для проживання родин важкохворих дітей. Лікарня уклала договір з фундацією. Планується зведення п'ятиповерхового інклюзивного будинку з екологічно чистих матеріалів з 50 кімнатами для сімей. Завершити будівництво планують наприкінці 2023 року.
Чотири українські дизайн-проєкти потрапили до шорт-листу конкурсу дизайну закладів харчування та барів Restaurant & Bar Design Awards 2023. Серед них - джелатерія Tanu в Одесі, ресторан Babo Gardens у Львові, ресторан 88 Local у Буковелі та ресторан Virgin Izakaya, також з Одеси. Нагородження відбудеться 19 жовтня в Лондоні.Український бренд рослинних альтернатив Wanted Vegan представив перше рослинне сало "Генеральське". Це благодійний продукт до Дня Незалежності. Усі прибутки від його продажу підуть на покупку дронів для волонтерського руху "Цвіт", що допомагає в обороні України. Мета цього продукту показати, що традиційні страви можуть існувати у більш гуманному та екологічному вигляді.

Українська компанія HD-group відновила співпрацю з партнерами з Ізраїлю та виробила на базі «Запорізького хлібокомбінату №1» кошерний пряник на єврейське свято Рош ха-Шана. Продукт відповідає високим нормам кошерності та вимагає специфічних виробничих процесів, пов'язаних з єврейською вірою і культурою. Компанія проявляє гнучкість у відносинах з партнерами та відповідає на їхні специфічні потреби, демонструючи своє зобов'язання до якісного обслуговування та інновацій у харчовій галузі України.Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 8 вересня проведе аукціон для продажу ресторану "Щекавиця" на київському Подолі, включаючи його основні засоби та нерухоме майно. Ресторан, який має понад 10 залів і загальну площу близько 885 квадратних метрів, буде проданий з початковою ціною 24,2 млн гривень.У Києві ресторани та інші заклади громадського харчування можуть працювати до 23:00 годин з 1 вересня. Рішення про це ухвалила Рада оборони міста. Це поліпшить економічну ситуацію в столиці і сприятиме збільшенню податкових надходжень і робочих місць.У Одесі планують побудувати новий ресторан мережі McDonald's на 1 станції Люстдорфської дороги. Це свідчить про активізацію іноземних інвестиції в Україну та може створити нові робочі місця і збільшити податкові надходження в місцевий бюджет.


Найцікавіші статті від "Ресторатора" в серпні:
Comments


bottom of page