top of page

Доставка дронами, рослинне сало та українські фіналісти Restaurant & Bar Design Awards: дайджест

Традиційно підготували для вас добірку важливих світових та українських новин, пов'язаних з ресторанним бізнесом.

СВІТ

Walmart запустить доставку продуктів дронами


Walmart почав співпрацю з компанією Wing, яка використовує дрони для доставки товарів. Перший магазин, який запустить цей сервіс у тестовому режимі, буде розташований у Фріско, Техас. Він має охопити 60 000 додаткових домогосподарств.


Пивоварня Radegast вперше у світі зварила пиво із повітря


Пивоварня Радегаст вперше створила пиво, використовуючи воду, видобуту з повітря, завдяки інноваційній технології, розробленій спільно з чеськими ученими. Це пиво, Radegast Futur, має високий рівень гіркоти (60 IBUs) та низький рівень алкоголю (5,3%). Це пиво в обмеженій кількості буде продаватися на фестивалях та у соціальних мережах.Dunkin’ запускає алкогольні версії своїх охолоджених кави і чаю

Dunkin' представив алкогольні версії своїх популярних напоїв - Dunkin’ Spiked Iced Coffees і Iced Teas. Ці напої мають 5-6% алкоголю і доступні в деяких штатах США, мають вісім смаків і створені на основі популярних смаків кави і чаю від Dunkin'.


Uber Eats працює над чат-ботом на основі ШІ. Він буде надавати рекомендації та прискорить процес замовлення доставки їжі


Чат-бот буде запитувати користувачів про їхній бюджет та вподобання в їжі, а потім допомагатиме їм оформити замовлення. Наразі невідомо, коли Uber планує запустити чат-бота публічно.


Американська служба доставки їжі DoorDash розробляє голосового ШІ-бота, який буде спілкуватися із замовниками


DoorDash розробляє чат-бота зі штучним інтелектом, який допомагатиме ресторанам приймати замовлення по телефону та надавати рекомендації клієнтам. Цей проєкт є відповіддю на запит від клієнтів, що звикли робити замовлення не через додаток, а по-старому - подзвонивши по телефону.

Очікується, що це допоможе ресторанам охопити ту частину замовлень, які раніше залишалися необоробленими.


Tesla отримала дозвіл на будівництво закладу


Компанія Tesla отримала дозвіл на будівництво закладу і автокінотеатру Supercharger в Вест-Голлівуді, що включатиме 32 стоянки для Supercharger, ресторан і два екрани для автокінотеатру. Цей комплекс дозволить власникам Tesla заряджати свої електрокари і проводити час у ресторані та переглядати відео під час заряджання авто.Фабрика м’яса, вирощеного в лабораторії, з’явиться у Канаді у 2024 році


Компанія The Better Butchers має плани вивести вирощене в лабораторії м'ясо на канадський ринок та вже провела переговори з регулювальними органами. Засновник Мітчелл Скотт прагне вирішити екологічні, етичні та споживчі проблеми через штучно культивоване м'ясо та планує відкрити таку фабрику у Ванкувері в 2024 році.


Nestlé тестує роботизовані кіоски для приготування піци DiGiorno


Nestlé проводить тестування роботизованих кіосків для приготування DiGiorno піци у різних місцях, включаючи гуртожитки та аеропорти. Після успішних результатів пілотних проєктів, компанія розглядає можливість розгортання кіосків в інших місцях, таких як студентські містечка та магазини товарів для дому. Перші клієнти оцінили високу якість та доступну ціну DiGiorno піци, такі результати можуть сприяти подальшому розширенню програми.Україна


В українському дитячому госпіталі почали будівництво першого в Україні Дому Рональда МакДональда


У Києві розпочалося будівництво першого в Україні Дому Рональда МакДональда в Охматдиті, де створять умови кращі для проживання родин важкохворих дітей. Лікарня уклала договір з фундацією. Планується зведення п'ятиповерхового інклюзивного будинку з екологічно чистих матеріалів з 50 кімнатами для сімей. Завершити будівництво планують наприкінці 2023 року.Українські заклади номінували на міжнародну премію Restaurant & Bar Design Awards


Чотири українські дизайн-проєкти потрапили до шорт-листу конкурсу дизайну закладів харчування та барів Restaurant & Bar Design Awards 2023. Серед них - джелатерія Tanu в Одесі, ресторан Babo Gardens у Львові, ресторан 88 Local у Буковелі та ресторан Virgin Izakaya, також з Одеси. Нагородження відбудеться 19 жовтня в Лондоні.


Wanted Vegan Дня Незалежності випустили рослинне сало


Український бренд рослинних альтернатив Wanted Vegan представив перше рослинне сало "Генеральське". Це благодійний продукт до Дня Незалежності. Усі прибутки від його продажу підуть на покупку дронів для волонтерського руху "Цвіт", що допомагає в обороні України. Мета цього продукту показати, що традиційні страви можуть існувати у більш гуманному та екологічному вигляді.
Компанія з України випустила партію кошерних пряників для святкування єврейського нового року в Ізраїлі.


Українська компанія HD-group відновила співпрацю з партнерами з Ізраїлю та виробила на базі «Запорізького хлібокомбінату №1» кошерний пряник на єврейське свято Рош ха-Шана. Продукт відповідає високим нормам кошерності та вимагає специфічних виробничих процесів, пов'язаних з єврейською вірою і культурою. Компанія проявляє гнучкість у відносинах з партнерами та відповідає на їхні специфічні потреби, демонструючи своє зобов'язання до якісного обслуговування та інновацій у харчовій галузі України.


Ресторан "Щекавиця" у Києві знову виставляють на аукціон


Фонд гарантування вкладів фізичних осіб 8 вересня проведе аукціон для продажу ресторану "Щекавиця" на київському Подолі, включаючи його основні засоби та нерухоме майно. Ресторан, який має понад 10 залів і загальну площу близько 885 квадратних метрів, буде проданий з початковою ціною 24,2 млн гривень.


У Києві дозволили працювати закладам громадського харчування до 23:00


У Києві ресторани та інші заклади громадського харчування можуть працювати до 23:00 годин з 1 вересня. Рішення про це ухвалила Рада оборони міста. Це поліпшить економічну ситуацію в столиці і сприятиме збільшенню податкових надходжень і робочих місць.


В Одесі побудують ще один McDonald’s


У Одесі планують побудувати новий ресторан мережі McDonald's на 1 станції Люстдорфської дороги. Це свідчить про активізацію іноземних інвестиції в Україну та може створити нові робочі місця і збільшити податкові надходження в місцевий бюджет.


Найцікавіші статті від "Ресторатора" в серпні:
Реклама

368-3715 (1).jpg
36512 (1).jpg
bottom of page